Masaüstü Kuran Meallerini Kıyasla v3 indir (Windows XP ve Vista kullanıcıları)

Anasayfa » Download » KuranMeali.org Mealleri Kıyasla Masaüstü ve Android Versiyonu Download » Masaüstü Kuran Meallerini Kıyasla v3 indir (Windows XP ve Vista kullanıcıları)
share on facebook  tweet  share on google  print  

Masaüstü Kuran Meallerini Kıyasla v3 indir (Windows XP ve Vista kullanıcıları)

KuranMeali.org Mealleri Kıyasla Masaüstü ve Android Versiyonu Download

KMO Teknik (RETURN Group)
27.05.2016 00:00
LÜTFEN DİKKAT (kuruluma başlarken):

Masaüstü Kuran Meallerini Kıyasla v3.0 programı, Windows XP ve Windows Vista işletim sistemlerinde çalışır!

Eğer; Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 işletim sistemlerinden birini kullanıyorsanız, burayı tıklayarak Masaüstü Kuran Meallerini Kıyasla v4.0 download sayfasına ulaşabilirsiniz.

Windows versiyonunuzu kontrol ettikten sonra aşağıdaki alternatif linkleri kullanarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Masaüstü Kuran Meallerini Kıyasla v3.0 download

2016 sürümü masaüstü Kuran Meallerini Kıyasla v3.0 download sayfasına hoşgeldiniz. Bu sürüm Windows XP ve Windows Vista kullanıcıları içindir.

KuranMeali.org Masaüstü Kuran Meallerini Kıyasla

v3.0: Windows XP-Vista

Kuran Meallerini Kıyasla Masaüstü v3.0

Boyut: 22.131KB
İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista
Üretici: Return Technology

Eğer işletim sisteminiz Windows 7, Windows-8 veya Windows-10 ise burayı tıklayarak Kuran Meallerini Kıyasla Masaüstü v4.0 download sayfasını ulaşabilirsiniz.

PROGRAM HAKKINDA

KuranMeali.org websitesinin offline versiyonu olan 40 Kur'ân Meâli mukayeseli v3.0 ve v4.0 versiyonları çıktı. Yeni program ziyaretçi analizlerimiz göz önünde bulundurularak, iki sürüm olarak hazırlandı. 3. versiyon Windows XP ve Vista kullanıcılarına, 4. versiyon ise Windows 7-8-10 kullanıcılarına hitap etmektedir.

Programı kullanabilmek için KuranMeali.org site üyeliği gereklidir

Kuran Meallerini Kıyasla programlarının her ikisi için de üyelik gerekmektedir. KuranMeali.org Forum kullanıcı adınız (e-posta) ve şifreniz aynı zamanda Masaüstü Kuran Meallerini Kıyasla programınız için de kullanıcı adı ve şifrenizdir.

Program ilk kez açıldığında sol sütuna gelen üyelik kutusundan kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptığınızda, programınız diğer KuranMeali.org siteleri ile bağlantılı olarak çalışmaya başlayacaktır.

Programın online ve offline bölümleri mevcuttur

Kuran Meallerini Kıyasla v3 ve v4 programlarının her ikisinde de Meâlleri Kıyasla, Kurân'daki İslam ve Hidayeti Gizleyenler Raporları offline çalışan bölümlerdir. Hatim ve Kur'ân Dinle (MP3) bölümü, Forum bölümü, Dil seçenekleri ve Video Soru-Cevap Arşivi online çalışan bölümlerdir.

Allah razı olsun

* Kuran Meallerini Kıyasla v3.0, Windows XP ve Windows Vista kullanıcıları içindir.

KMO Teknik (RETURN Group), 27 Mayıs 2016 Cuma